Потребують допомоги

Новини


Нові можливості діагностики дітей з ПІД в НДКЛ "Охматдит"

21.05.2018г.   


З 27 липня 2017 року наша команда: члени організації та лікарі -імунологи кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМА ім.Шупика, працювала над створення імунологічного відділення на базі НДСЛ "Охматдит". Так, Київський міський дитячий центр клінічної імунології, який працює на базі міської дитячої лікарні, змушений надавати допомогу не лише дітям столиці але й дітям з інших регіонів. При госпіталізації дітей з регіонів, виникали значні труднощі: сплачують офіційні благодійні внески в адміністрацію лікарні, для них відсутнє належне забезпечення лікарськими засобами та обмежений доступ

до лікувально-діагностичних ресурсів.

   В той же час НДСЛ «ОХМАТДИТ» не могла госпіталізувати дітей з первинним імунодефіцитом, так як в даному закладі немає відділення чи ліжок для цих діток, відповідно, відсутні фахівці - дитячі імунологи. Саме, спільними зусиллями нам вдалося донести головному лікареві НДСЛ «ОХМАТДИТ» пані Іринi Садов'як необхідність посади імунолога.

 

 

На даному прес-брифiнгу, можете почути про зміну відділення ТКМ на відділення ТКМ та імунотерапії, а також введення нової посади - лікар-імунолог. Це нові можливості діагностики дітей з ПІД !!!

 


Ви можете поділитися цією інформацією з друзями в соц мережах

Copyright© 2016 | Компания Аz-Design