Потребують допомоги

Адвокація


ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ОСІБ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ПЕРВИННИМИ ІМУНОДЕФІЦИТАМИ СПРИЯТИМЕ АДВОКАТ ЮЛІЯ САВЕЛОВА

ГО «РІЗ» за підтримки Міжнародної організації пацієнтів, хворих на первинні імунодефіцити (IPOPI) було укладено договір про співпрацю з адвокатом Юлією Савеловою, членом Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

          Необхідність правової підтримки обумовлена тим, що мають місце факти численних порушеннь прав та законних інтересів хворих на первинні (вроджені) імунодефіцити у сфері охорони здоров'я.

    Зокрема, хворі невчасно забезпечуються лікарськими засобами та харчовими продуктами. Пацієнти, хворі на первинні (вроджені) імунодефіцити  потребують щомісячної пожиттєвої замісної терапії препаратами імуноглобулінів. В разі не проведення такої терапії, життя хворих стає неможливим, оскільки неминуче розвиваються інфекційні ускладнення, що призводять до негативних наслідків (летального завершення хвороби). Також, порушуються права пацієнтів на якісну медичну допомогу, інформацію, свободу вибору, ідивідуальний підхід до лікування, тощо.

 Юлією Савеловою були підготовлені та направлені до органів державної влади ряд звернень з метою  поліпшення стану реалізації, захисту прав і законних інтересів дітей, які живуть з первинними (вродженими) імунодефіцитами, а також осіб категорії 18+.

В рамках співпраці заплановано проведення семінару на тему: «Механізми захисту прав і свобод людини у сфері охорони здоров’я» для членів сімей хворих, який відбудеться 15 вересня 2018 року у м. Києві. 

 Тепер наші наміри ще масштабніші, а цілі більш високі.

Сподіваємось на плідну співпрацю!


Ви можете поділитися цією інформацією з друзями в соц мережах

Copyright© 2016 | Компания Аz-Design