Потребують допомоги

Новини


Заходи до WPIW -2018

01.05.2018г.   


   Щороку, останній тиждень квітня весь світ долучається до інформаційно-просвітницьких кампаній в підтримку людей, що хворіють первинними імунодефіцитами (далі ПІД). Цьогоріч Громадська організація «Рідкісні імунні захворювання» вчетверте долучилася до Всесвітнього тижня ПІД.

 

За фінансової підтримки міжнародної організації пацієнтів з ПІД ІРОРІ було надруковано "Класифікатор ПІД" в кількості 300 екземплярів.

   В рамках WPIW -2018 члени нашої організації та регіональні представники були задіяні в заходи, які проводилися нашими партнерами: Громадська організація дитячих імунологів України «ВАДІ», Громадська організація «Українське товариство фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації». На цих заходах представники організації розповсюджували "Класифікатор ПІД"  для лікарів гематологів, імунологів та алергологів.

 

 

   17 квітня 2018 року в місті Дніпрі було спільне засідання з дорослими імунологами зі всіх областей України. Галина Павук, директор ГО «РІЗ», виступала з доповіддю про моніторинг та аналіз імунологічної служби серед дорослого населення в областях України. Окрім цього було презентовано Калькулятор розрахунку потреб білка нормального людського імуноглобуліну та 2-е видання Класифікатора ПІД.

    25 квітня 2018 року у м. Запоріжжя відбувся круглий стіл в підтримку обізнаності про первинні імунодефіцити «Від надії до дії: Аналіз. Діагностика. Лікування». Запоріжжя об’єднало пацієнтів, громадських активістів, працівників охорони здоров’я та медіа, щоб разом сприяти підвищенню рівня обізнаності про реальні проблеми пацієнтів з ПІД. 

  26-27 квітня 2018 года в місті Київ Громадська організація дитячих імунологів України «ВАДІ» в партнерстві з ГО «РІЗ» проводить захід "Діагностика і лікування гематологічних патологій у дітей з ПІД». 

    

  

 


Ви можете поділитися цією інформацією з друзями в соц мережах

Copyright© 2016 | Компания Аz-Design